Dipsiz göl yalova çınarcık ilçesinin teşvikiye beldesine 10 Km uzaklıktadır. Yolu tamamen asfalttık yani her türlü araçla ulaşım sağlanabilmektedir. Erikli yaylası sınırları içerisindedir Gölden biraz yukarı çıkılırsa Erikli yaylasına varılır, kişisel tavsiyemiz erikli yaylasının da görülmesi yönündedir.

Yalova istikametinden gelecek kullanıcılar, Çınarcık, Teşvikiye güzergâhını takip ederek, Armutlu, Gemlik; Bursa istikametinden gelecek olan kullanıcılar yolu asfaltlanmış olan Hayriye, Selimiye köyleri ve Delmece yaylası istikametinden kent ormanına ulaşabilirler.

Kent ormanından 2,5 Km mesafede 530 metre rakımda bulunan büyük dipsiz göl ( Krater Gölü) ve bu gölden 1,5 Km mesafede 570 metre rakımda olan küçük dipsiz göl çevrelerinde bulunan zengin orman florası ve yaban hayatı yönünden yedi göller bölgesindeki güzellikleri aratmayacak niteliktedir.

Yalova üzerinden önce Çınarcık’a ulaşılır.Teşvikiye yolu takip edilerek önce Erikli Yaylasının ardından Erikli şelalesini geçince Dipsiz Göle ulaşılır. En iyisi siz aşağıdaki yol tarifi al butonuna tıklayın, navigasyon sizi dipsiz göle götürsün.

Rota ve Adres Bilgileri

Adres Bilgisi:

Yalova dipsiz göl

GPS Rota Bilgisi:

40.5892075, 29.0114423